Naše značky

Knaus je značka německého koncernu Knaus Tabbert GmbH, která se zabývá výrobou karavanů a obytných aut. Tyto karavany a obytná auta se mohou chlubit vysokou kvalitou, luxusem a pohodlím, proto jsou velmi oblíbené a jejich obliba roste i u nás v Čechách. Firma Knaus se zaměřila i na výrobu jiných značek jako je například Weinsberg. Tato značka představuje velmi komfortní, elegantní a kvalitní karavany a obytná auta.  

Vlastníkem značky Fiamma je stejnojmenná společnost Fiamma Spa se sídlem v Itálii. Tato značka je zaměřena na všechny milovníky karavanů a obytných aut, kterým může nabídnout velmi pestrou nabídku doplňků pro kempování. Na našem e-shopu naleznete různé druhy markýz, plachet, nosičů kol, nájezdů a mnoho dalších skvělých doplňků této značky.

Dánská firma Grower’s cup přichází s velmi zajímavým a jedinečným nápadem. Vyrábí speciálně provedený sáček, který umožní přípravu lahodné kávy či čaje velmi snadno a téměř kdekoliv.  Výrobce se pyšní tím, že každá z káv pochází vždy od jednoho pečlivě vybraného místa a od konkrétního pěstitele. S Grower’s cup víte vždy, jakou kávu či čaj pijete. V našem sortimentu naleznete vybrané druhy káv, na kterých si Vaše chuťové pohárky pochutnají.

Oase Outdoors je dánská společnost, která vlastní a provozuje tři nezávislé outdoorové značky: Outwelll, Easy Camp a Robens. Mezi hlavní priority této společnosti patří inovace, design a kvalita. V našem sortimentu naleznete kvalitní židle, různá dětská křesílka, něco do domácnosti apod. Vše, co každý kempař nezbytně potřebuje.

Značka Easy Camp je především pro mladé a méně náročné zákazníky, kteří vyhledávají kvalitní a cenově dostupné výrobky určené pro cestování, kempování a volný čas. 

Značka Outwell je zaměřena výhradně na rodinné kempování a cestování. Každá rodina zde nalezne vše potřebné pro kempování a dovolenou v přírodě.

Firma  AL-KO KOBER SE byla založena Aloisem Koberem před více jak 83 lety. Firma vlastní stejnojmennou značku, se kterou se stala celosvětovým poskytovatelem v oblasti vozidlové techniky, zahradních přístrojů a vzduchotechniky. Společnost se může chlubit vysoce kvalitními výrobky, ze kterých si vyberete i Vy. Na našem e-shopu naleznete vše, co se týká vozidlové techniky.