Nový Ego Titanium je jedničkou mezi dálkově ovládanými pojezdy na karavan, v kombinaci profesionálního strojírenství a inteligentní elektrické technologie došlo k vytvoření jednoho z nejlepších pojezdů na současném trhu! Titanium Ego byl speciálně navržen pro šetření hmotnosti, na rozdíl od jiných značek Titanium Ego dominuje hmotností o 28% nižší a to pouhých 23kg (2 motory)!

 

  • UŠETŘETE VÍCE JAK 28% HMOTNOSTI

Díky našemu dlouhému výzkumu a testování se konečně designérům podařilo vyrobit pojezd (2 motory) o hmotnosti pouhých 23kg, to je o 9,5 kg lehčí než ostatní pojezdy Ego a o 10kg a více, než jiné uznávané značky, díky tomuto pokroku máte možnost vzít více věcí do Vašeho přívěsu!

  • EGO TITANIUM POUŽÍVÁ QUATTRO® TECHNOLOGII

Tato technologie zajišťuje citlivé rozjezdy a brzdění, aby vám v karavanu nezajištěné věci nepadaly na zem, dále tato technologie zajišťuje, že ovladač a přijímač dokáže pracovat s jakýmkoliv pojezdem od Ego play a dá se přednastavit na ovládání 2 či 4 kol. Pro 4 kola je nutné koupit 2 sady pojezdů. Více se dozvíte v návodu v přílohách produktu.

  • DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA

Doživotní záruka na válce a prodloužení záruky na pohyblivé části (5 let), mover Ego Titanium je postaven tak, aby vydržel!

  • PROVÁDÍME MONTÁŽ

V případě zájmu Vám mover namontujeme přímo u nás ve Strakonicích.

  • SPECIFIKACE

Manuální zapojení 

O 28% lehčí než ostatní značky

 

 

 

FH

Hmotnost 23kg
Nosnost 2250kg
Průměrná spotřeba proudu 25 A
Rychlost 12cm/sekundu
Zdroj napětí 12V DC

Napsat svou recenzi

Pojezd karavanu Hellors Ego Titanium Mover

Pojezd karavanu Hellors Ego Titanium Mover

motorový pojezd je určen pro karavany a přívěsy do 2250 kg

mover disponuje 2 výkonnými motory

Napsat svou recenzi

související zboží