HRNEC TURBO BOILER od značky ROBENS vyniká turbo sporákem a systémem pro výměnu tepla, což zvyšuje efektivitu celého zařízení pro maximální spokojenost svého uživatele.

 

Hrnec oplývá mnoha superlativy, které posunují výrobek na vysokou úroveň jako například transparentní víko s integrovaným displejem nebo odnímatelný neoprenový kroužek, který udržuje jídlo v teple a chrání prsty před popáleninami.

 

Další předností můžeme zmínit kompaktnost celého zařízení, které si i přes velmi užitečné funkce drží minimální rozměry a jednoduché ovládání, které se Vám zalíbí natolik, že kempování s Vašimi přáteli bude rázem mimořádné.

 

Hrnec byl vyroben pouze z  tich nejkvalitnějších materiálů a tím pádem je sada zdravotně nezávadná a může být vystavena přímému teplu. Pokud zrovna nepotřebujete mít sadu v provozu, tak jí snadno a rychle během několika sekund uskladníte.

 

Celé zařízení je pokryto velmi kvalitním a robustním hliníkovým materiálem a jistě Vás také potěší dobře uchopitelná, vytahovací rukojeť. Použité materiály se velmi snadno čistí, lze mýt i v myčce. Celý hrnec je odolný vůči veškerým nárazům.

Barva Červená
Materiál Tvrdá eloxovaná slitina / neoprenové pouzdro
Hmotnost 310 g
Velikost balení 16 x 12 cm

Napsat svou recenzi

Hrnec Robens Turbo Boiler

Hrnec Robens Turbo Boiler

exkluzivní kvalita

systém pro výměnu tepla

Napsat svou recenzi