O nás

Patří mezi Vaše záliby cestování, kempování či relax spojený s přírodou? Pokud ano, pak se právě nacházíte na správném místě.  Nezáleží, zda cestujete po zahraničí, či jen v naší krásné zemi, hlavní je, abyste měli vše potřebné s sebou a užili si dovolenou plnými doušky.

 

Vysoká kvalita

Jsme první e-shop v České republice, co se zabývá veškerými praktickými doplňky vhodnými pro cestování a relax. Najdete u nás velmi žádané zboží, co sice neoplývá 100 % slevami, ale kvalita, komfort a životnost Vám to mnohonásobně vynahradí.

 

Šetrnost k životnímu prostředí

Ptáte se, jak je to s ochranou životního prostředí a naši zbožím? Mohu Vás s klidným srdcem a svědomím uklidnit, že se veškeré nabízené zboží může chlubit svou šetrností k ochraně naší milované matičky země.  Věřím, že nikdo z nás by si nemohl svou dovolenou či jen pobyt v přírodě užít bez čiré vody, čistého vzduchu a čisté přírody.

 

Proč zrovna my?

Určitě Vás napadla otázka: ,,Proč nakupovat právě zde?“ I na toto Vám velmi ráda odpovím. Jak jsem již zmínila, naše firma preferuje vysokou kvalitu veškerého zboží, s kvalitou je spojena také spokojenost zákazníků a ta je pro nás na prvním místě.

 

Doufáme, že budete na Hellors.cz spokojeni a budete se k nám rádi vracet.

Uděláme pro to vše, co bude v našich silách.