O nás

Patří mezi Vaše záliby cestování, kempování či relax spojený s přírodou? Pokud ano, pak se právě nacházíte na správném místě.  Nezáleží, zda cestujete po zahraničí, či jen v naší krásné zemi, hlavní je, abyste měli vše potřebné s sebou a užili si dovolenou plnými doušky.

 

Vysoká kvalita

Jsme první e-shop v České republice, co se zabývá veškerými praktickými doplňky vhodnými pro cestování a relax. Najdete u nás velmi žádané zboží, co sice neoplývá 100 % slevami, ale kvalita, komfort a životnost Vám to mnohonásobně vynahradí.

 

Šetrnost k životnímu prostředí

Ptáte se, jak je to s ochranou životního prostředí a naši zbožím? Mohu Vás s klidným srdcem a svědomím uklidnit, že se veškeré nabízené zboží může chlubit svou šetrností k ochraně naší milované matičky země.  Věřím, že nikdo z nás by si nemohl svou dovolenou či jen pobyt v přírodě užít bez čiré vody, čistého vzduchu a čisté přírody.

 

Proč zrovna my?

Určitě Vás napadla otázka: ,,Proč nakupovat právě zde?“ I na toto Vám velmi ráda odpovím. Jak jsem již zmínila, naše firma preferuje vysokou kvalitu veškerého zboží, s kvalitou je spojena také spokojenost zákazníků a ta je pro nás na prvním místě.

 

V dnešní době se velkým trendem stalo piknikování. Říká se, že jídlo v přírodě chutná lépe a já s tím naprosto souhlasím, navíc piknikovat se dá úplně všude. Ať už žijete na vesnici či ve městě, vždy se nějaký ten kousek krásné přírody najde. Proto se naše firma zaměřila na různé piknikové sety a veškeré doplňky, které jsou potřeba k piknikování a které Vám pobyt v přírodě ještě více zpříjemní.

 

Sháníte-li například kvalitní outdoorový batoh a nevíte si rady s výběrem?  Stačí se obrátit na zákaznický servis a tam Vám milý a vstřícný personál ochotně zodpoví veškeré Vaše dotazy.

Chystáte se milé dámy s rodinou na víkend do přírody a nevíte, jak uvařit něco dobrého a sytého? Žádný problém, stačí na našem e-shopu navštívit sekci ,,hotová jídla“ a věřím, že si tam určitě Vaše chuťové buňky něco vyberou a víkend si pěkně užijete.

 

Doufáme, že budete na Hellors.cz spokojeni a budete se k nám rádi vracet. Uděláme pro to vše, co bude v našich silách.