Originální barevný styl hodící se ke každému stylu oblíkání, ať už k sportovnějšímu, či elegantnějšímu, přináší taška Small Mint od světoznámého výrobce značky Chiemsee.

 

Radost ze života a vášeň ke sportu, přírodě a svobodě jsou hlavními hesly a cíli značky Chiemsee. Zákazníci ocení funkčnost, vysokou kvalitu a spolehlivost všech výrobků určené na vodu, pláž, hory, do města a pro volný čas.

 

Dámská taška může sloužit jako nákupní taška, taška do školy či jako originální dámská kabelka. Je velice lehká a přesto prostorná, bez problému se do ní vejdou složky o velikosti A4.

Jedinečné na této tašce je, že uvnitř se nachází odnímatelná přihrádka, která je vybavena polstrovanou kapsou na mobil a polstrovanou kapsou na tablet a další 2 menší kapsy a 1 menší kapsu na další nezbytné věci.

Dámská kabelka dále obsahuje jednu hlavní kapsu a jednu vnitřní velkou kasu na zip. Dno kabelky je vypolstrováno, takže nemusíte mít strach, že se Vaše věci nějakým způsobem poničí položením na zem.

 

Milujete li střídat klasické kabelky a tašky přes rameno, tak jistě oceníte přiložený popruh, který lze připnout na očka této tašky a rázem se z ní stane taška přes rameno.

 

Kombinace zelné a modré barvy s potiskem klokana, který je druhým logem Chiemsee, rozzáří každý Váš všední den a vy se stanete hvězdou.

Rozměr 42 x 37 x 11 cm
Hmotnost 630 g
Objem 11 l

Napsat svou recenzi

Taška small Mint

Taška small Mint

vhodná pro každodenní použití

perfektní organizace věcí

Napsat svou recenzi

související zboží